Кошик
1 відгук
Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена у найближчий робочий день.
ООО «Сириус — Проф»
+380505242947
+380505242947
+380505242947
+380505247827
next previous

Фасади з стеклофібробетона

Під замовлення, 30 днів

від 2 907 грн./кв.м

Фасади з стеклофібробетона
Фасади з стеклофібробетона
від 2 907 грн./кв.м
Під замовлення, 30 днів
Купити
Зателефонувати мені
  • +380 показати номер +380505242947
  • +380505247827
Зателефонувати мені
  • +380 показати номер +380505242947
  • +380505247827

Застосування.

Навісний фасад з стеклофібробетона є прямою альтернативою штучним фасадним екранів, таким як фіброцементні плити, полімербетон. Головним достоїнством, або правильніше призначенням, є створення об'ємних виробів з натурального каменю будь-якої форми і розмірів, при цьому вони можуть бути порожніми всередині, що значно зменшує вагу монтованих елементів. Для облицювання фасадів торгових і бізнес-центрів оптимальним по вартості є розмір плити 1200х600. Вироби з архітектурного каменю не мають аналогів у випадках, коли виконати архітектурне рішення з натурального каменю неможливо, або не раціонально через гнутих форм і обмежень за розмірами видобуваються слябів. Також важливим фактором є індивідуальність - за бажанням Замовника його фасад буде неповторним і форми, застосовані для виготовлення виробів, після виконання замовлення можуть бути знищені, що не практикується при облицюванні матеріалами випускаються серійно. Потенціал даного матеріалу максимально використовувала у своїх архітектурних рішеннях Заха Хадід. Основні види монтажу плит: приховане і відкрите кріплення з нержавіючої сталі, виробів великих габаритів: металоконструкція.

Виробництво.

Склофібробетон - це різновид штучних виробів, імітують натуральний камінь: вапняк, песчаник, травертин, мрамор, гранит. Искусственный камень может быть сделан из белого или серого цемента, искусственного или натурального песка, покрошенного камня или натурального гравия высокого качества с добавлением минеральных красящих добавок или без них. Основным методом уменьшения стоимости является создание натуральной структуры камня не во всю толщину, а только на лицевой поверхности. Технологически существует 2 метода получения материала: экструзия и литьё. Для достижения необходимой прочности материал армируют в процессе литья стекловолокном, отсюда и название - стеклофибробетон. При виробництві виключені чужорідні вкраплення в структурі каменю (наприклад металу, який з часом дає іржаві патьоки на фасаді) на відміну від каменю, отриманого методом розпилювання сляба.

Пожежна безпека.

Екран відповідають групі горючості НГ.

Колір і фактура.

Цвета придаются путем смешивания различных фракций известняка. Одна из самых трудоёмких операций при изготовлении каменных плит методом распиловки пластов является селекция — отбор похожих по структуре плит, при создании архитектурного камня, благодаря высокотехнологичному оборудованию, есть возможность получить стабильную фактуру плит на партии любого количества, а также воспроизвести выпущенные ранее при необходимости «до заказа» плиты. Тон цвета, как и у любого натурального камня, находится в допуске 10%.

Качество.

Основним критерієм якості плити є відповідність геометрії і коефіцієнт водопоглинання, що підтверджується отриманими ТУ в Україні та повної письмовою гарантією виробника на 10 років.

Специфікація
  • Ціна: від 2 907 грн./кв.м