Кошик
1 відгук
Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена у найближчий робочий день.
ООО «Сириус — Проф»
+380505242947
+380505242947
+380505242947
+380505247827

Вітражі і двері фірми «Куртоглу» (Туреччина)

Послуга

від 3 100 грн./кв.м

Написати
Вітражі і двері фірми «Куртоглу» (Туреччина)
Вітражі і двері фірми «Куртоглу» (Туреччина)
від 3 100 грн./кв.м
Послуга
Написати
Зателефонувати мені
  • +380 показати номер +380505242947
  • +380505247827
Зателефонувати мені
  • +380 показати номер +380505242947
  • +380505247827

Об'єкт: вул. Космічна 17 р. в Запоріжжі, площа скління 155 м. кв.

На об'єкті (Торговий центр «Шик» р. Запоріжжя) для скління напівкруглого фасаду застосована класична стійко-ригельна система фірми «Куртоглу» (Туреччина) . На бетонні плити перекриття будівлі, що будується методом навішування монтувалися стійки і ригеля вітражів. У зв'язку з тим, що напівкруглі ділянки плит перекриття на різних поверхах при литті в опалубку мали значні відхилення за формою і радіусу, то для отримання загального радіусу панорамного скління знадобилося провести інженерне проектування та розмітку розташування стійок. Це значно спростило монтаж виносних опорних кронштейнів для монтажників. В деяких зонах довелося застосовувати спеціальні нестандартні подовжені або укорочені кронштейни. Проектування дозволило визначитися з мінімально необхідною кількістю стійок і величиною вильоту кронштейнів, т. к. ламана площину скління не повинна стосуватися торця плити перекриття. Для виготовлення і монтажу ригелів, і відповідних їм притискних планок та кліпс, були виконані креслення деталей із зазначенням розмірів довжин і кутів різання профілю для кожної ділянки.

Після монтажу стояково-ригельної системи LEGEND 13' 50F фірми «Куртоглу» (Туреччина), та віконно-дверні системи з профілів компанії Lorenzo Grup (Румунія) прорізи заповнили склопакетами. Так як вітражне скління торгового центру знаходиться над пішохідною зоною, то в цілях безпеки в склопакетах застосовані зовнішні каленные скла. Внутрішні енергозберігаючі скла (ф-ла 6ESG-14-4i і 4ESG-14-4i). Для того, щоб плити перекриття не було видно через вітраж, склопакети в цій зоні роблять непрозорими. Для цієї мети використовують різні засоби - наклейка непрозорої плівки на скло, установка композитної панелі замість скла чи фарбування одного скла. Щоб не порушувати проектну теплопровідність склопакета вищезгаданими способами, застосовують більш сучасну технологію - емалювання скла. Перевагою є те, що в процесі термообробки виходить стемаліт високоміцне загартоване скло з нанесеним на одну з поверхонь покриття з фарби (емалі) на основі керамідів, що надає міцність скла і закріплює емаль на його поверхні. Кольори і відтінки пофарбованого таким чином скла можуть бути найрізноманітнішими, а емаль, вплавленная в поверхню скла, після процесу загартування стає зі склом єдиним цілим. Головні якості емальованого скла – це термостійкість, світлостійкість і довговічність. Внутрішнє скло склопакета, з нанесеним покриттям (наприклад, у формулі це -4i)), выполняет свої енергозберігаючі властивості. Склопакети зі склом стемаліт застосовуються для зовнішньої і внутрішньої і облицювання будівель і відносяться до класу безпечних стекол.

Зовнішня кліпса (кришка) профілю забарвлена в коричневий колір RAL 8017, а сам профіль білий RAL 9010 . Двері і вікна виготовлені з теплою системи SYSTEM 60T ALUminium Lorenzo Grup (Румунія) , а сам тамбур виконаний всередині приміщення методом навішування стійок і ригелів «в проріз» з подальшою установкою склопакетів і дверей. Тамбур містить три розпашні двері, вхідні (зовнішня поверхня профілю коричнева, внутрішня біла) і двох бічних дверей (білі профілі).. При проектуванні скління врахована взаємна компонування всіх дверей з урахуванням ергономіки.

При монтажі ,були виконані роботи з герметизації вітражного системи до фасаду. Низ вітража,стеля, був підшитий композитним матеріалом Profibond 4 x 0.4 x 0.4 Г1, RAL 9010. Цим же матеріалом була облицьована верхня частина фриза. Всі операції монтажу облицювання супроводжувалися утепленням і ретельної герметизацією стиків, включаючи парапет будівлі, у запобігання затікання води.

Технічні характеристики

Стійко-ригельна система — LEGEND 13' 50F.

Виробник профілів і комплектуючих компанія

 «KURTOGLU aluminyum» (Туреччина)

 

 

Віконно-дверна система SYSTEM 60T ALUminium

Виробник компанія Lorenzo Grup (Румунія)

Профіль для вітражних систем, як і переважна більшість алюмінієвих профілів в світі, виробляється із сплавів 6060 і 6063. Хімічний склад сплавів і властивості профілю представлені в європейських стандартів EN 573-3 і EN 12020.

Покриття - порошкове фарбування, RAL 8017, RAL 9010

Фурнітура SAVIO

 

Об'єкт закінчений в 2014 році.

 

  • Ціна: від 3 100 грн./кв.м