Кошик
1 відгук
Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена у найближчий робочий день.
ООО «Сириус — Проф»
+380505242947
+380505242947
+380505242947
+380505247827
next previous

Фасади з Японського фіброцементу

Під замовлення

від 2 550 грн./кв.м

Фасади з Японського фіброцементу
Фасади з Японського фіброцементу
від 2 550 грн./кв.м
Під замовлення
Купити
Зателефонувати мені
  • +380 показати номер +380505242947
  • +380505247827
Зателефонувати мені
  • +380 показати номер +380505242947
  • +380505247827

Фасади з Японського фіброцементу

Огляд У сучасному будівництві вже стали аксіомою переваги навісних вентильованих фасадів (НВФ) щодо «мокрих». Головним достоїнством НВФ є постійний рух повітря між зовнішнім екраном і стіною будівлі, яка дозволяє ефективно видаляти вологу зсередини приміщення. І якщо принцип НВФ залишається незмінним: стіна — теплоізоляція — подконструкция — зовнішній екран, то в області зовнішньої обробки йде постійна робота над створенням нових матеріалів. У комерційної нерухомості найпоширенішими матеріалами НВФ є алюмінієві композитні панелі і керамограніт.
У приватному будівництві (будинки, котеджі) максимальна презентабельність архітектури — це фагот. Матеріал безумовно практичний, проте сильно обмежений у квітах і фактурах щоб створити індивідуальний дизайн, в результаті будинки з нього візуально сприймаються однаковими. Тому якщо власник будинку або котеджу має бажання зробити свою нерухомість не схожою на інших є прямий сенс розглядати принципово нові матеріали обробки. Одним з таких інноваційних розробок останнього десятиліття є фіброцементні панелі для НВФ. Серед безлічі виробників певну нішу зайняли Японські заводи, з яких в Україні представлені два гіганта NICHIHA» і «KMEW». Спробуємо розібратися чому.
Зовнішній вид Фіброцементні панелі (ФЦП) – це плити з рельєфною текстурою, що імітують різні види натуральних і штучних оздоблювальних матеріалів. Ось приклад на основі сортаменту заводу Nichiha:
1. Панелі під «дерево». 14мм, 16 мм.
2. «Великий камінь». 14мм, 16 мм.
3. «Дрібний камінь». 14мм, 16 мм.
4. «Тонкий камінь». 14мм, 16 мм.
5. «Цегляна кладка». 14мм, 16 мм.
6. Панелі під «штукатурку». 14мм, 16 мм.
7. Інший дизайн. 16 мм.
Повна номенклатура налічує понад 500 різновидів плит по дизайну. Товщина плити від 14 мм до 35 мм, в приватному будівництві поширені панелі 14мм та 16 мм (чим товще плита, тим більше виражений рельєф).
Виробництво Основний склад фіброцементних плит, вироблених як для зовнішнього так і для внутрішнього застосування: цемент, деревна фібра, неорганічні компоненти, кварц, слюда. Включення до складу шкідливих хімічних компонентів неприпустимо.
Пожежобезпечність Плити відповідають класу пожежної безпеки — Г1.
Фарбування В стані поставки ФЦП можуть бути незабарвленими, або пофарбованими на заводі виробнику. Безсумнівно краще забарвлення в заводських умовах, так як за технологією це не менше 5-6 шарів, плюс обладнання, плюс якість фарби. Для нашої екології ідеальна фарбування із застосуванням нано-технологій (відео).
Якість Не дивлячись на те, що принципово склад фіброцементних плит різних виробників однаковий, насправді він у кожного різний. Звідси і різниця у фізико-хімічних властивостях, відповідно терміні служби. Обумовлено це фінансової складової. У тих регіонах, де даний матеріал давно отримав широке застосування (наприклад в Москві) уже почали з'являтися перші проблеми з якістю фасадів, чого не можна сказати про продукцію Японських заводів. Є прецеденти відмови виробників від своїх продуктів, зміни назв фірм та торгових марок. А з урахуванням того, що споживач не зможе фізично визначити якість матеріалу, залишається покладатися на популярність або виробника і постачальника, або на монтажну організацію, що бере на себе зобов'язання по гарантії на роботи та матеріали.
Вибір Родоначальником фіброцементних плит є Німеччина. На даний момент цей продукт виробляється в усьому світі (Японія, США, Канада, Німеччина, Фінляндія, Швеція, Росія і т. д.) і в цьому різноманітті визначитися у виборі не просто. Ми спробуємо дати основні рекомендації у виборі матеріалу:
1. Наявність шкідливих компонентів у складі. Більшість виробників застосовують азбест, що екологічно небезпечно при внутрішній обробці і в приватному будівництві.
2. Морозостійкість панелей — завод завжди проводить дані випробування і вказує їх результати в тих. документації. Якісна панель повинна витримувати від 100 циклів і вище.
3. Термічне розширення готових панелей — один з основних факторів. Кращий результат 1 мм на 1 метр довжини.
4. Гарантія виробника на заводську фарбування, як вказувалося раніше це 5-6 шарів акрилового барвника, що забезпечує гарантію на термін від 10 років. А також можливість фарбування по нано-технології з функцією самоочищення панелей.
5. Міцність і вага плити — співвідношення цих двох чинників має бути збалансованим.
6. Кількість різновидів дизайну плит — на потужному заводі не менше 300.
7. Наявність заводський допоміжної комплектації (спеціальні кріпильні елементи, декоративні накладки, кутові елементи і т. п.) – це не тільки забезпечує герметизацію фасаду, а й створює необмежені можливості для індивідуального екстер'єру будинку, що підкреслює статус власника. Говорити про вибір між ТМ «NICHIHA» і ТМ «KMEW» можна тільки в частині вибору фактури, бо як цінова політика, асортимент і технологія монтажу ідентичні. Єдина індивідуальність - це незручність застосування на фасаді плит обох заводів, так як є технологічні відмінності, у міліметрах.
Підсумок Слід знати, що даний матеріал розрахований на весь термін служби будинку і на відміну від натуральних матеріалів обробки не вимагає постійного обслуговування. Зважаючи не дешевої вартості самої плити потрібен і зважений підхід до вибору монтажної організації, тому що тільки культура виробництва і дотримання технології забезпечать якість фасаду не на момент здачі об'єкта, а протягом усього його терміну служби.
Ось чому ми вважаємо, що фіброцементні плити Японських виробників ТМ «NICHIHA», ТМ «KMEW» є відокремленими: багатий досвід, великі виробничі потужності, а головне національний підхід до екології і здоров'ю людини.

За детальною інформацією щодо вартості фіброцементних плит і монтажу звертайтеся до наших фахівців.

Короткі технічні характеристики ФЦП на прикладі Nichiha:
Розмір — 3030х455, 1818х455
Товщина плити — 14,16,18,21,25, 35 мм .
Вага 1 м. кв. – від 16,5 кг
Лінійне розширення – max +/– 0,1%
Морозостійкість — до 300 циклів
Коефіцієнт теплопровідності — 0,318 Вт/мºС
Водопоглинання зразків плит за 48 год – до 10 %
Гарантія на фасаді в Україні — 25 років.
Гарантія в розвинених країнах не менше 50 років.

Переглянути фасад з Японського фіброцемента, змонтованого нашою організацією можна тут

Характеристики
Основні
Матеріал Фіброцемент
  • Ціна: від 2 550 грн./кв.м