Кошик
1 відгук
Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена у найближчий робочий день.
ООО «Сириус — Проф»
+380505242947
+380505242947
+380505242947
+380505247827
next previous

Облицювання композитом NATURALBOND /fr

Послуга

від 1 400 грн./кв.м

Написати
Облицювання композитом NATURALBOND /fr
Облицювання композитом NATURALBOND /fr
від 1 400 грн./кв.м
Послуга
Написати
Зателефонувати мені
  • +380 показати номер +380505242947
  • +380505247827
Зателефонувати мені
  • +380 показати номер +380505242947
  • +380505247827

Площу 650 кв. м.

Об'єкт: «Реконструкція будівлі цеху забою та переробки м'яса птиці в комплекс забою і переробки м'яса птиці з будівництвом нових будівель і споруд на території Придніпровського сільської ради, вул. Електрометалургів, 302а Нікопольського району Дніпропетровської області. Будівельні роботи з влаштування вентильованого фасаду будівлі».

Роботи з монтажу даного фасаду проводилися на будівлі адміністративно-побутового корпусу (АПК). Всі виробничі цехи цього підприємства будуються за Європейськими нормами із застосуванням технології створення стін з сендвіч-панелей. Будівля АБК спочатку проектувалося під оздоблення фасаду іншими матеріалами. Основа стін виконана з газобетонних блоків. В якості зовнішнього екрану вентильованого фасаду розглядалися: плити зі штучного бетону і натуральний камінь мармур. Плити за типом марморок були у цікавій цінової категорії, однак з точки зору архітектури були занадто "прості", або простіше не відповідали статусу об'єкта. Замовник дуже скрупульозно вивчав для обробки полімербетон, що імітують натуральний камінь, і мармур. Цікавий аспект: зважаючи на те, що Птахокомплекс Дніпровський успішно експортує свою продукцію за кордон, у Замовника була налагоджена власна логістика для імпорту натурального каменю своїми силами, що в результаті давало можливість привезти на об'єкт мармур, приміром з заводу з Єгипту, за ціною нижче будь-якого постачальника облицювального каменю і практично в тій же ціновій категорії, що штучні облицювальні плити вироблені в Україні. Звичайно з таким матеріалом є свої складності, працює аксіома: будь-натуральний матеріал апріорі більш примхливий в порівнянні з його штучною імітацією. До того ж значне подорожчання при варіанті облицювання мармуром становила підсистема вентфасад, тому що вага 1м2 становив майже 80 кг/м2 і це природно не дозволяло кріпити підсистему в газобетон, тільки в бетонні плити перекриття, а значить напрямні несучі профілі з розрахунковим навантаженням були максимально посилені, як наслідок дорогі. Власне вагу каменя і відіграв визначальну роль у виборі матеріалу при подальшій перевірці несучої здатності каркаса будівлі на навантаження. У кінцевому підсумку для мінімального навантаження на стіни будівлі, в якості зовнішнього екрану були обрані алюмінієві композитні плити NATURALBOND.

На наш погляд оптимальний вибір, так як даний матеріал має незаперечні переваги: вага, антикорозійні властивості і звичайно фарбування PVDF, яку у виробах з металу не застосовують в Україні вже останні років 5. А у експлуатації для Замовника цей метод фарбування гарантує років 25 збереження кольору, хоча в Європі дають мінімум 50 років (екологія кажуть інша).

Для нас, як для виробника робіт, в алюмінієвих композитних плитах типу Alucobond особливо цікавого нічого немає. За 15 років монтажу таких навісних фасадів технологія відпрацьована. Робота з каменем куди цікавіше, до того ж Замовник розуміє толк в даному матеріалі, раніше неодноразово застосовував різні його види для обробки своїх будинків. Хоча немає лиха без добра: були великі ризики, що матеріал прибуде на об'єкт не ушкодженим, а головне, що єгипетські виробники якісно його оброблять. Ми вже стикалися з мармуром, привезений з Італії, де заводи використовують багатовікові традиції в поєднанні з передовими технологіями обробки каменю, 90 відсотків якого нам доводилося доводити до розуму після прибуття в Україну, що вилилося Замовнику в копієчку, не кажучи про збільшення термінів виконання будівельних робіт.

Конструктивно решения монтажа стандартны: герметизация окон и дверей из алюминия и металлопластика, узлы стыковки навесов из поликарбоната, создание выступающих колонн и т.п. Правда, что даже для нас было необычным в создании навесного фасада из композитного алюминия - в первый раз мы изготавливали выступающие примыкания (откосы) к окнам такой формы. С точки зрения эксплуатации, она имеет свои недостатки, но как элемент архитектуры необычна и в общей картине придает зданию определенную изюминку.

В іншому цей об'єкт - класичний метод утеплення будівлі АБК навісними системами, розрахованими на необмежений термін експлуатації і створюють комфортні умови для роботи співробітників.

Технічні характеристики АКП:
RAL 8017, NB 104, NB 107, група горючості Г1
товщина 4х0,4х0,4, покриття PVDF
Завод-виробник — ASAŞ Alüminyum, Туреччина.

Подконструкция — алюміній, сплав АД31, ENAW 6062

Теплоізоляція: ТЕХНОНІКОЛЬ, 50 мм, 100 мм
Завод-виробник — компанія ТЕХНОНІКОЛЬ, Україна

 

Об'єкт закінчений в 2020 році.

  • Ціна: від 1 400 грн./кв.м