Кошик
1 відгук
Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена у найближчий робочий день.
ООО «Сириус — Проф»
+380505242947
+380505242947
+380505242947
+380505247827
next previous

Монтаж сендвіч-панелей

Послуга

від 300 грн./кв.м

Написати
Монтаж сендвіч-панелей
Монтаж сендвіч-панелей
від 300 грн./кв.м
Послуга
Написати
Зателефонувати мені
  • +380 показати номер +380505242947
  • +380505247827
Зателефонувати мені
  • +380 показати номер +380505242947
  • +380505247827

Площа стін 1255 м2

Об'єкт: офісно-виробниче приміщення по вул. Краснова, р. в Запоріжжі.

Технологія монтажу сендвіч-панелей вже достатньо відпрацьована в Україні, у багатьох організацій налагоджена з урахуванням своїх напрацювань для забезпечення оптимальних часових і трудовитрат. Ціна монтажу для Замовника складається з урахуванням витрат на підйомно-транспортне обладнання, монтажні роботи з риштувань або колисок, і можливі доробки несучих металоконструкцій. Тому для узгодження об'єктивної повної вартості робіт необхідно попереднє обстеження умов роботи і змонтованого каркаса будівлі, в іншому випадку в процесі виконання виникнуть додаткові роботи, не передбачені узгодженої кошторисною документацією.

На даному об'єкті ми вперше монтували інноваційну розробку панелей з наповнювачем QuadCore, виробництва компанії Kingspan. Особливості даного виду сендвіч-панелей докладно описані тут, ми ж зараз зупинимося на перевагах та недоліках даного матеріалу для інвестора, стосовно до вартості будівництва. Даний вид виробу є якісним продуктом, чітко відповідає заявленим виробником параметрам - це до гідності, до недоліків можна віднести не менші вимоги для влаштування несучих металоконструкцій. І конкретно в даному випадку, для забезпечення монтажу в суворій відповідності технології нашими ІТП були виконані роботи по зйомці несучих колон, із зазначенням усіх відхилень і видачі завдання проектанту для виправлення невідповідності, що викликало додаткові фінансові витрати у Замовника на матеріальний ресурс, оплату проектних робіт та робіт з монтажу додаткових металоконструкцій. Цього можна було уникнути, якби на стадії розробки креслень КМ були враховані особливості пристрою сеэндвичей, із зазначенням допусків для монтажників металоконструкцій.

В даних панелях товщина зовнішнього металу становить 0,6 мм, внутрішня 0,4 мм. Застосування металу 0,6 мм викликала додаткові витрати ось на чому: зовні застосовані два кольори, один (сірий) RAL 7016, другий (червоний) RAL 3000. Для здешевлення, метал на спецпланки сірого кольору ми замовили у Прушинський (з вмістом цинку 220 гр), а от з червоним виникла проблема - в Україні цього кольору ні у одного постачальника даному обсязі на складі не було, з-за не стандартної позиції. Під замовлення цю позицію розміщувати було також неадекватно дорого, як і на заводі Kingspan навіть з урахуванням того, що виготовлення спецпланок для металу 0,6 мм є більш дорогим щодо металу 0,5 мм. Це ж питання торкнувся і ламінації вікон та дверей з металопластику, де червоним кольором вибір взагалі відсутня. Ну і по фарбуванню зовнішнього металу, наша суб'єктивна думка, як професійних монтажників навісних фасадів - можна було б за таку вартість виробів використовувати зовні покриття PVDF замість поліестеру, все таки термін служби кардинально відрізняється. Що стосується внутрішнього металу в сендвіч-панелі, тут теж з'явилася несподіванка: підбір металу для оздоблення колон, металу навколо вікон і т. п. зсередини - та ж проблема, тому що білий колір RAL 9002 (стандартний у даного постачальника) зовсім нестандартний в металі 0,5 мм і композитних панелях, які ми застосовували. До того ж товщина 0,4 мм, зовсім не 0,5 мм - це до якогось кріпленню до сэндвичу всередині приміщення. Наша порада: при проектуванні зовнішніх стін і внутрішньої обробки потрібно враховувати стандартизацію квітів для оптимізації і товщину листа в сендвічі.

Ещё один нюанс у данного производителя: пришлось дозаказать несколько листов, и выяснилось, что цена, что сроки заоблачные. Справедливости ради мы не в первый раз сталкиваемся с "европейскими" особенностями программного управления на производствах, которые определяют цену товара с учетом общего объема на конкретный объект строительства и "дозаказ" после размещения в изготовление никак не "пристыкнуть" к общему объему, со всеми "вытикающими". Ну сроки ясно, а вот, чтобы избежать таких ситуаций по стоимости, лояльней предприятия, выпускающие сэндвич-панели в Украине.

Наполнитель QuadCore, на наш взгляд оправдан только в случае экономии на наружных габаритах здания, уменьшении затрат на устройство фундамента. На стоимости монтажа экономии нет потому, что вес панелей всё равно предусматривает подъемно-транспортное оборудования: либо кран, либо лебедку.

Если вкратце, то из особенностей сэндвич-панелей Kingspan это все. В конечном результате для Заказчика при эксплуатации проблем возникать со стенами не будет.

К маленьким нюансам, которые не всегда применяют строители при монтаже сэндвич-панелей: мы устанавливали заклепки только нержавеющие закрытого типа (дорого, но эффективно), сэндвичи крепили оцинкованным крепежом (на наш взгляд нержавеющий оправдан только в случае производственной необходимости), обрамления окон снаружи утепляли каменной ватой Технониколь, изнутри проклеивали термоизоляционной лентой. Вся пена, применяемая при монтаже сэндвич-панелей класса горючести НГ, ТМ Penosil.

Краткие технические характеристики:

Стеновые сэндвич-панели ТМ  Kingspan,

тип:QuadCore KS1000 AW

Зовнішній лист 0,6 мм, RAL 7016, RAL 3000

Внутрішній лист 0,4 мм, RAL 9002

Об'єкт закінчений в 2019 році.

  • Ціна: від 300 грн./кв.м